Temizlik

TEMİZLİK

Konusunda da hassas ve özenli davranmaktadır. Her kat ayrı ayrı temizlenirken paspas suyu değiştirilerek temizleme işlemi alanında tecrübe kazanmış olan ekibimiz tarafından itinalı bir şekilde yapılması sağlanmaktadır. Genel anlamda kullanılan temizlik ürünlerinin son derece sağlıklı ve çevre dostu olmasına özen gösterilmektedir. Derinlemesine temizlik için firmamız çok dikkatli davranmaktadır.

Merdiven Temizliğinde Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Suyu emen havlu paspas ve temizlik kova takımı kullanılmaktadır. Çöp suyu kalıntıları için çamaşır suyu ve yüzey temizleyici kullanılmaktadır.Fırça, çek-çek, kürek, cam-sil kullanılmaktadır Kullanılan bezlerin tamamı mikrofiberdir, sanayi tip sarı bez kullanılmamaktadır.
Temizlik bittikten sonra parfüm kullanılmamaktadır. Unutmayın ki piyasa ürünleri gerçek çiçek kokusu değil, zehirli kimyasal gaz saçmaktadır. Asansörler için kimyasal çelik parlatıcı kullanmıyoruz. Nemli bezle tozunu almaktayız.

Merdiven Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Temizlik hizmetlerimiz iki personel tarafından yapılmaktadır. Bütün temizlik araç-gereçleri ve kimyasallar tarafımızdan temin edilmektedir. Her hafta merdiven, kapı, cam silimi ve korkulukların varsa asansör temizliği yapılmaktadır.
Ayda bir ise nadir tozlanan posta kutusu, elektrik-su sayaçları, doğalgaz saatleri ve boruları temizlenmektedir. Su talebi listede sıra takip edilerek evlerden karşılanmaktadır.

Call Now ButtonHEMEN ARA